Friv
Cami Halısı justintv GoVisaFree.com helps individuals and families build a freedom lifestyle, with guidance on different tax schemes, residency and citizenship by investment options. The Portugal Golden Visa program and the NHR program have both been quite advantageous schemes created by the Portuguese government in the recent years. gebze evden eve nakliyat Friv cicicocuk.com Cami Halısı

Leden van het team

Foto van Valérie Dierkens Valérie Dierkens
Directrice
vdierkens@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 44
Foto van Arnaud Daugnaix Arnaud Daugnaix
Verantwoordelijk van de pedagogische dienst
Pedagogische coördinator
adaugnaix@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 48
Foto van Ganaëlle Herzet Ganaëlle Herzet
Pedagogische coördinatrice
gherzet@erap-gsob.brussels
+32 2 502 45 71
Foto van Aline Loicq Aline Loicq
Pedagogische coördinator
aloicq@erap-gsob.brussels
+32 2 502 38 44
Foto van Jean Tignol Jean Tignol
Pedagogische coördinator
jtignol@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 41
Foto van Franck Goudezeune Franck Goudezeune
Governance & HR Projectbeheerder
fgoudezeune@erap-gsob.brussels
+32 2 345 31 21
Foto van Dimitri Mahillon Dimitri Mahillon
HR projectbeheerder
dmahillon@erap-gsob.brussels
+32 2 502 43 05
Foto van Aline Vermote Aline Vermote
HR projectbeheerster
avermote@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 49
Foto van Caroline Magritte Caroline Magritte
Verantwoordelijke HR en financiën
cmagritte@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 42
Foto van Vanessa Avzaradel Vanessa Avzaradel
Communicatiebeheerster
Attachee aan de directie
vavzaradel@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 40
Foto van Dean Van Leemput Dean Van Leemput
Communicatiebeheerder
dvanleemput@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 43
Foto van Willy Coppens Willy Coppens
IT project manager
wcoppens@erap-gsob.brussels
+32 2 345 94 14
Foto van Anissa Lasfar Anissa Lasfar
Secretariaatsverantwoordelijke
Beheerder klantendossiers: vormingen voor de bestuurders, Gemeenschapswachten en betreffende GAS
alasfar@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 46
Foto van Daniella Ciray Daniella Ciray
Beheerder klantendossiers: taalcormingen, vormingen voor in diensttreddende ambtenaren en voor de arbeiders
vervangen door Lamia Mallouli
lmallouli@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 47
Foto van Patrick Gilet Patrick Gilet
Beheerder klantendossiers: betalende vormingen
IT beheerder
pgilet@erap-gsob.brussels
+32 2 213 60 45
Happy WheelsCami Halısı
heets